Kartony świąteczne – gdzie kupić karton na święta?

Redakcja

8 stycznia, 2024

Któż z nas nie kocha prezentów? Sprawiają one radość nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. Warto obdarowywać swoich bliskich – zarówno z jakiejś szczególnej okazji, ale także i tak po prostu, bez powodu. Jedną z doskonałych okazji na zrobienie komuś niespodzianki, są chociażby zbliżające się wielkimi krokami Święta Wielkanocne. Niezależnie od sytuacji i rodzaju prezentu, każdy z nich wymaga odpowiedniego opakowania. Podpowiadamy, gdzie kupić najlepsze świąteczne kartony oraz jak stworzyć unikatowy prezent, który z pewnością zachwyci obdarowanego.

Pudełka i kartony świąteczne – wyjątkowy produkt na każdą okazję

Kartony do pakowania to opakowania, które najchętniej i najczęściej wykorzystywane są nie tylko w celu zapakowania paczki do wysyłki, ale także do zapakowania rozmaitych upominków. Kartony świąteczne mają jednak jedną cechę charakterystyczną, dzięki której wyróżniają się spośród innych opakowań przemysłowych. Pudełka prezentowe cechuje bowiem niezwykła estetyka, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób przygotujemy prezent, bez konieczności stosowania dodatkowego papieru. Możemy jedynie wedle uznania wykorzystać drobne dodatki, by nasz upominek był wyjątkowy i niepowtarzalny. Wykonane są one z dbałością o każdy szczegół, jednocześnie nie zatracając swojej funkcjonalności i trwałości. Dzięki temu nie musimy się obawiać o to, że przedmiot, który włożymy do środka, ulegnie jakiemukolwiek zniszczeniu. Dobierając odpowiednie opakowanie możesz mieć pewność, że Twój prezent zrobi ogromne wrażenie na osobie obdarowywanej i to od pierwszych chwil. A takie gesty mają bardzo duże znaczenie. Warto więc zadbać o całość, by sprawić komuś bliskiemu radość.

Pudełko prezentowe – które wybrać?

Wydawałoby się, że niema nic prostszego niż wybór pudełka prezentowego. W końcu najważniejsze i tak będzie jego wnętrze, a więc sam prezent. Oczywiście wiele jest w tym prawdy, natomiast niewłaściwy dobór opakowania może skutkować uszkodzeniem zawartości, chociażby podczas jego rozpakowywania. Po pierwsze, musimy wybrać takie pudełko, które nie będzie ani zbyt małe, ani zbyt duże, a więc jak najlepiej dopasowane do wymiaru prezentu – z zachowaniem niewielkiego marginesu. Po drugie, jeśli do środka zamierzamy włożyć delikatny, kruchy przedmiot, jak chociażby szkło czy porcelanę, wówczas należy wybrać pudełko otwierane z wieczkiem – dzięki temu nie wypadnie on ze środka podczas otwierania. Po trzecie, jeśli w środku chcemy ukryć przedmiot o sporej wadze, najlepiej będzie wybrać pudełko o wzmocnionej konstrukcji, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że się nie rozleci.

Pudełka ozdobne wielkanocne

Choć z prezentami kojarzą się przede wszystkim Święta Bożego Narodzenia, to jednak Wielkanoc także jest doskonałą okazja do obdarowywania swoich bliskich. Dostrzega to coraz więcej osób, które chętnie przygotowują dla siebie mniejsze bądź większe upominki w ramach wielkanocnego zajączka. Do zapakowania takich upominków możemy użyć pudełek ozdobnych z nadrukiem wielkanocnym – są to kartony, na których nadrukowane są obrazki symbolizujące te wyjątkowe święta – wesoły kurczaczek, kolorowe pisanki czy zabawny zając z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby, dzięki czemu i nam zrobi się ciepło na sercu.

Gdzie kupić świąteczne kartony?

Na rynku istnieje ogromny wybór tego typu produktów. Warto natomiast skorzystać z hurtowni internetowej, jak chociażby StrefaPakowania24, bowiem można w nich liczyć nie tylko na produkt najwyższej jakości, ale także na atrakcyjne ceny. W sklepie tym można w szybki i łatwy sposób zamówić kartony i inne materiały do pakowania, natomiast w specjalnej ofercie są pudełka ozdobne z nadrukiem wielkanocnym, dostępne w kilku rozmiarach. Kartony te zamówić można w korzystnych cenowo pakietach. Klient dokonuje wyboru spośród 5 dostępnych grafik świątecznych, które drukowane są na wieku pudełka. Ponadto producent oferuje inne pudełka ozdobne, dostępne w wielu wzorach, kolorach i rozmiarach, spośród których z łatwością można dobrać to najwłaściwsze. Każdy prezent powinien posiadać odpowiednie opakowanie. Na szczególną uwagę zasługują kartony świąteczne, bowiem zarówno ich estetyka, jak i grafika sprawiają, że nie potrzeba żadnych dodatkowych elementów i ozdób, by stworzyć piękny podarek od serca dla bliskiej nam osoby.

Polecane: